EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

0
0
Sepetim
0
0

Hakkımızda

Hakkımızda

Çanta ve aksesuar dünyasındaki kalite ve demodelik gibi sorunlara çare bulma öncülüğünü üstlenen, müşterilerine kaliteli çanta ve aksesuar deneyimini yaşatmayı misyon edinen Destina Çanta, 2018 yılında Instagram işletme hesabından ve www.destinacanta.com adresinden online olarak hizmete başlamıştır.

     Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Destina Çanta, e-ticarette de bu ilkesiyle fark yaratmaya devam ediyor. Müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan Destina Çanta, çanta ve aksesuar kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

     Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

     Destina Çanta, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Destina Çanta'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

     Destina Çanta'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

POPÜLER KATEGORİLER

E-BÜLTEN KAYIT

Kampanya ve indirimlerden güncel olarak haberdar olun
Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı